top of page
headers-01.png
Par mums
dzerve_balta_1.png

FITA sniedz unikālu mācību pieredzi cilvēkiem, kuri vēlas apgūt darba tirgū pieprasītas un aktuālās zināšanas un prasmes, tādejādi uzlabojot savu konkurētspēju. Mūs iedvesmo doma, ka cilvēki mācās visa mūža garumā, iegūstot jaunas kompetences, lai veiksmīgi realizētu sevi profesionālajā jomā.
Mēs esam gatavi sniegt atbalstu šajā ceļā!

Mūsu priekšrocības

  • Programmas ir izstrādātas balstoties uz eCF 4 kompetenču ietvaru, kas ir plaši atzīts ES un paredzēts gan IT profesionāļiem, gan tiem, kuri vēlas pārkvalificēties vai uzlabot IT prasmes.

  • Programmu mācību rezultāti ir skaidri definēti un balstīti uz eCF 4 un DigComp 2.1 ietvaru.

  • Programmas ir izstrādātas sadarbībā ar starptautiskiem partneriem - PeopleCert, ISQI, A4Q u.c., un tās sagatavo dalībniekus ITIL 4, ISTQB, CPRE u.c. sertifikācijas eksāmeniem.

  • Mācību laikā dalībnieki izstrādā mācību projektu, lai uzreiz pielietotu jauniegūtās zināšanas un nostiprinātu prasmes. Turklāt tā ir iespēja dalībniekiem mācību laikā izstrādātās veidnes, veidlapas, paraugus, kodus u.c. lietas izmantot savā darba vidē.

  • Pasniedzēji ir savas jomas profesionāļi ar pieredzi mācīt pieaugušo auditoriju.

  • Mācību procesā tiek izmantota praktisko semināru metodika, ļaujot dalībniekiem dalīties un apspriest savas idejas mazākās virtuālās grupās.

  • Mācības notiek Microsoft Teams platformā, sniedzot dalībniekiem klātbūtnes efektu reālā klasē.

dzerve_balta_1.png

FITA ir profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde, kas savu darbību uzsāka 2021.gada sākumā. Jaunizveidotajā komandā darbojas informācijas tehnoloģijas un pieaugušo izglītības jomas profesionāļi ar starptautisku un IT nozares pieredzi. SIA FITA ir Lietuvas lielākā informācijas tehnoloģijas mācību centra Baltijos kompiuterių akademija (BKA, www.bka.lt) meitas uzņēmums. BKA ir vairāk kā 20 gadu pieredze sniegt augstākās kvalitātes izglītības un digitālo kompetenču sertifikācijas pakalpojumus sadarbībā ar tehnoloģiju ražotājiem un starptautiskajiem partneriem no Vācijas, Itālijas, Anglijas, Somijas, Polijas un citām valstīm.

dzerve_balta_1.png
bottom of page