top of page

DevOps kursu ceļvedis

Ideāls sākuma punkts, lai iepazītos ar DevOps pamatprincipiem. DevOps labās prakses apgūšana ļauj ekspluatācijas un izstrādes komandām strādāt kopā, lai nodrošinātu jaunu IT sistēmu ieviešanu bez pārrāvumiem un lieka stresa, izmantojot pilna steka pieeju (full – stack approach).

Cilvēki strādā komandā
Inženieri izstrādā jaunus IT risinājumus

Šī programma ļauj padziļināti apgūt galvenās prasmes un rīkus, kas nepieciešami  DevOps inženierim, lai ieviestu vai uzturētu pilna steka pieeju programmatūras izstrādē un uzturēšanā (full – stack approach). Kursā tiks izskatītas metodes, rīki un tehnoloģijas, kas  tiek izmantotas DevOps  izvēršanas (delivery) un automatizācijas procesos.

Lai vadītu cilvēkus DevOps vidē, nepieciešamas jaunas prasmes, rīki, inovatīva domāšana un transformējoša līderība. Komandu līderiem ir jāsadarbojas, lai likvidētu "silos" un attīstītu organizāciju. Kursā tiek uzsvērta kultūras pārmaiņu dinamika, izmantojot reālus scenārijus un gadījumu izpēti. Dalībnieki tiek nodrošināti ar praksēm, metodēm un rīkiem, kas palīdz iesaistīt cilvēkus visā DevOps darbību spektrā.

Komandas vadītājs uzņēmumā
PeopleCert logo

FITA ir PeopleCert autorizētais DevOps mācību partneris

bottom of page